Názor → Kopírování

2. března 2011 v 6:00 | Caroll |  Diskuze a Názory
Dnešním tématem je KOPÍROVÁNÍ. Jak to blogové ták i každodenní. Samozřejmě s blogovím kopírováním má určitě každý nějakou tu zkušenost. Ať už na začátku blogování kdy každý kopíroval "pixelky,kusovky...atd." S tímhle bych mohla ještě dál pokračovat. Ano každý si určitě tímhle na blogu prošel. Nebo kopírováním různé grafiky,layoutů apod. I já občas zkopirívala každou "kravinu" co jsem našla a do teď to nepochopím. Je dobré mít třeba nějakou inspiraci ale někteří to s tou inspirací kapku přehání. Já momentálně z blogovím kopiríbáním nemám nějak extra velké zkušenosti, Ale za to se mi to oplací v osobním životě. Kdy mě jedna "kamarádka" doce dost kopíruje. Ano možná jsem pro ní nějaký ten "vzor" ale někdy je toho opravdu moc. Je lepší být Sám sebou než Být tím co doopravdy není. Popravdě takové "kopíráky" bych vraždila jenom na pohled :D Ale je to tak. Hodně lidí si myslí jak budou dokonalý když si nechají udělat např účes podle nějaké celebrtiy kterou jsou zrovna posedlí, ale už nepřemýšlí nad tím jestli jin to bude slušet a budou vypadat dobře. Já taky měla období kdy jsem chtěla mít vlasy jako *MILEY CYRUS* Ale nikdy jsem se neodvážila si je třeba tak ostříhat jak to do nedávna měla. Mám radši svůj vlastní styl a tak je to i zkopírováním. Jeden udělá Layout a další příjde odstraní jméno dotyčného který to vyrobil a slavnostně to vydává za svoje dílo. Našla jsem dost takovích blogů a i když mají návštěvnost třeba 100 lidí denně pořád ten blog nebude originální. Podle mého názoru o KOPIE NIKDO NESTOJÍ. A vím proč to říkám. Znám to z vlastní zkušenosti. Lepší je být neznamí a svůj než znamí ale nebýt Sám sebou. ! Ano náplacala jsem tu totální blbosti. Ale berte ohled na to, že s takovými články nemám vůbec žádnou zkušenost a teprve se je učím ;)

Jaký máš ty názor na KOPÍROVÁNÍ ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 °AnDy » Affí ♥ °AnDy » Affí ♥ | Web | 3. března 2011 v 18:15 | Reagovat

Ahojky. =) Jak pak je? U mě docela fájn, zítra jedu do Bonga se třídou. ;)*
Dnes jsem měla být naočkovaná proti žloutence. Jenže nic, zítra jedu do Bonga, takže bych tam nemohla nic dělat. =( Po očkování bych měla být 24 hodin v klidu. Došlo nám to až u té doktorky, kde jsme čekali hodinu. Takže mi to naočkují až v pondělí.

Chtěla jsem tě poprosit, jestli by jsi se nemohla přihlásit do SONBlog. =) >> http://sweet--home.blog.cz/1102/sonblog
Jestli ale ne, tak nemusíš. ;)

Dnes ve škole jsem dostala z dějáku 1 =D a z matiky 1, 2 =D .. A ty? Jaký máš známky? =)

Názor? Promiň, nechce se mi ten článek číst, nemám moc času. =D Ale můj názor je ten, že když už kopírujeme, tak bych dala pod článek zdroj. ;)

2 Peggy =) Peggy =) | Web | 5. března 2011 v 9:58 | Reagovat

Ahoj moje SB =) Rozhodla jsem se pro totální přesunutí na blog http://peggy.eblog.cz/ . Jestli chceš být se mnou ještě SB tak mi to napiš do nejnovějšího článku ( jako komentář ) jo ? ( Můj bývalý blog byl peggyn-sims2.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama