Březen 2011

Dvojitá ^^

20. března 2011 v 16:59 | Caroll,14 |  Gallery
Áno, Po dlouhé době zas nějaká moje fotka...:D a úpřimně vůbec se nepovedla.
Když se na ní dívám je rozmazaná atd.. no chyb by se na ní našlo asi spousty..;)
Chci slyšet váš upřímný názor na fotku...;) Né na úpravu ale na FOTKU !


Přemýšlím nad koncem !

19. března 2011 v 14:47 | Caroll |  Diary
Ahoj !
SKoro zas po měsíci jsem se rozhodla sednou k blogu ! Přemýšlím nad tím jestli pokračovat a nebo odejít. Přece jenom tu skoro vůbec nejsem a nepřidávám žádný články. Ještě popřemýšlím ale nevím jestli to má ještě cenu pokračovat. Zkusím ještě udělat nějaký články které slibuju už bůhví jak dlouho a pak uvidíme. Nejprv bych ale měla nějak zvěšit návštěvnost což půjde asi dost těžko. Zkusím něco vymyslet. Ale myslím, že stejně by konec jednou přišel. ! Tak se zatím mějte. Já zatím budu přemýšlet jestli má cenu pokračovat na blogu nebo né ;) ! ppa

Jó...Konečně zas o rok starší :) :P

6. března 2011 v 11:17 | Caroll, 14 |  Diary
Ahojký :-)
Jak se máte ?? Já na to, že je neděle tak fájn. ale to je jenom tím počasím :D co teď je. Snad to vydrží. A nebude už hnusně. Protože ta zima už mě pěkně štve. Budu muset dneska ještě uklidit v pc aby se mi nesekal ps a zkusím dodělat ten lay. Ale není to žádná sláva. Je divný a takový málo výrazný. Tak uvidím co sním dneska udělám... Dneska asi zruším Sb. A udělám jenom oblíbené stránky. Mít sb je pro mě zbytečnost když k nim stejně nechodím. Akorát si pak zbytečně někteří stěžujou....:) Zatím teď končím..:) Tak se mějte ppa ;)

" alt="xoxo-caroll.blog.cz [Caroll]" class="center"]

Názor → Kopírování

2. března 2011 v 6:00 | Caroll |  Diskuze a Názory
Dnešním tématem je KOPÍROVÁNÍ. Jak to blogové ták i každodenní. Samozřejmě s blogovím kopírováním má určitě každý nějakou tu zkušenost. Ať už na začátku blogování kdy každý kopíroval "pixelky,kusovky...atd." S tímhle bych mohla ještě dál pokračovat. Ano každý si určitě tímhle na blogu prošel. Nebo kopírováním různé grafiky,layoutů apod. I já občas zkopirívala každou "kravinu" co jsem našla a do teď to nepochopím. Je dobré mít třeba nějakou inspiraci ale někteří to s tou inspirací kapku přehání. Já momentálně z blogovím kopiríbáním nemám nějak extra velké zkušenosti, Ale za to se mi to oplací v osobním životě. Kdy mě jedna "kamarádka" doce dost kopíruje. Ano možná jsem pro ní nějaký ten "vzor" ale někdy je toho opravdu moc. Je lepší být Sám sebou než Být tím co doopravdy není. Popravdě takové "kopíráky" bych vraždila jenom na pohled :D Ale je to tak. Hodně lidí si myslí jak budou dokonalý když si nechají udělat např účes podle nějaké celebrtiy kterou jsou zrovna posedlí, ale už nepřemýšlí nad tím jestli jin to bude slušet a budou vypadat dobře. Já taky měla období kdy jsem chtěla mít vlasy jako *MILEY CYRUS* Ale nikdy jsem se neodvážila si je třeba tak ostříhat jak to do nedávna měla. Mám radši svůj vlastní styl a tak je to i zkopírováním. Jeden udělá Layout a další příjde odstraní jméno dotyčného který to vyrobil a slavnostně to vydává za svoje dílo. Našla jsem dost takovích blogů a i když mají návštěvnost třeba 100 lidí denně pořád ten blog nebude originální. Podle mého názoru o KOPIE NIKDO NESTOJÍ. A vím proč to říkám. Znám to z vlastní zkušenosti. Lepší je být neznamí a svůj než znamí ale nebýt Sám sebou. ! Ano náplacala jsem tu totální blbosti. Ale berte ohled na to, že s takovými články nemám vůbec žádnou zkušenost a teprve se je učím ;)

Jaký máš ty názor na KOPÍROVÁNÍ ??